Hakkımızda

FindBazaar İhracat, İthalat, Pazarlama Yönetimi, Danışmanlığı ve Aracılık hizmetlerinde uzman personeli ile Ankara’da konuşlanmış genç bir firmadır. Küresel ekonominin hızlı değişen pazar gereklilikleri ve taleplerinden doğan, şirketinizin uluslararası ticaret arayışlarına cevap olan, profesyonel çalışan bir firmadır.

FindBazaar ürünlerinize yeni pazarlar bulmanızı ve yeni ticaret partnerleri edinmenizi sağlarken, şirket bünyesinde gelişim ve ilerleme gerekliliğinin ve ihtiyaçlarınızın farkında hareket eder.


Misyonumuz

Yenilikçi uzmanlarımız ve firmalara özel profesyonel hizmet yaklaşımımızla, uluslararası pazarlarda kaliteli ürünlerle hacimli satışlar gerçekleştirmek, sektörde ihtiyaçlara cevap ve öncü olmak, sağlayacağımız ticaret hacmi ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak.


Vizyonumuz

Çağımızın etik değerlere sahip kuruluşları gibi FindBazaar da yanlızca kar amacı gütmeden, kurum olarak ticari ve sosyal sorumluluklarını yerine getiren, müşterileriyle beraber tüm toplumun da güvenini kazanan, uluslararası pazarlardaki ticari fırsatları (arz-talep) müşterilerine sunmakta öncü, vazgeçilmez bir değer olmayı amaçlamaktadır.